Close

25. marca 2020

Aktuálne informácie

Vážení rodičia, milí žiaci,

Opatrenia ministerstva školstva

  • Školy zostanú zatvorené až do odvolania
  • Testovanie-9 je na tento školský rok zrušené
  • Prihlášky na stredné školy je možné poslať do 15.5.2020 bez potvrdenia u lekára
  • O spôsobe vyzdvihnutia prihlášok na stredné školy budú rodičia informovaní na stránke školy alebo výchovnou poradkyňou
  • Zápis do 1.ročníka bude na našej škole 16.4.2020 v čase od 12:00 – 18:00 len za prítomnosti jedného z rodičov. Prihlášku môžete vyplniť aj elektronicky na stránke školy alebo písomne v škole. V tom prípade je potrebný OP a rodný list dieťaťa.
  • Možnosť online zápisu do 1. ročníka kedykoľvek do 30.4.2020. Online zápis bude spustený v najbližších dňoch.

Ministerstvo školstva pripravuje novú webovú stránku www.ucimenadialku.sk, kde nájdu učitelia, žiaci, ale i rodičia materiály pre digitálne vzdelávanie a ďalšie dôležité informácie. Stránka bude k dispozícii v najbližších dňoch.

Zároveň Vám oznamujeme, že platí prísny zákaz vstupu do areálu školy až do odvolania.

Mgr. Paulína Škerlíková, riaditeľka školy

ZOBRAZ
SKRY