Close

12. marca 2020

11. Kudlovský ples

Stalo sa peknou tradíciou, že jeden z februárových piatkov patrí nášmu obľúbenému Kudlovskému plesu. Tento rok bol už 11. ročník. Tentokrát si tematiku priniesol sám dátum – 14. február, takže celý ples sa niesol vo valentínskom duchu.

Žiaci a učitelia sa na tento večer stále tešia i poctivo pripravujú. Od romantickej výzdoby, cez zháňanie cien do tomboly až po samotnú realizáciu plesu.

Jedinečné otvorenie plesu v padaní Nikolety a Matúša Kováčových i Jakuba Mihaľova obohatila Základná umelecká škola Via Arto svojimi tanečnými kreáciami. Úvod vyvrcholil anglickým valčíkom, ktorý si pre nás pripravili naši siedmaci a ôsmaci.

Pútavý program súboru Chemlon, chutná večera, bohatá tombola i sladký koláčik nám spríjemnili plesovú atmosféru.

Každý z nás ešte netrpezlivo čakal na vyvrcholenie celého večera, ktorý zosobňovala voľba kráľa a kráľovnej plesu.

Hoci naši žiaci sa už spomínaný večer dostali aj do pozície organizátorov, tento ples si naozaj užili, odniesli si mnoho nezabudnuteľných zážitkov a spoznávali svoju školu aj ako miesto dobrej zábavy a tanca.

Mgr. Veronika Hudáková

ZOBRAZ
SKRY