Close

11. februára 2020

Karneval na ZŠ Kudlovskej

K jedným z najočakávanejších podujatí v našej škole neodmysliteľne patrí aj karneval. Ani tento rok to nebolo inak. Krásne vyzdobená telocvičňa sa v stredu 5.2.2020  premenila na tanečný parket s rôznymi rozprávkovými bytosťami. Bolo čo obdivovať. Na tohtoročný karneval k nám zavítal aj animátor so svojimi pomocníčkami. Všetkých nás  zabával celé dopoludnie, ktoré pri rezkej muzike ubehlo nevedno ako.  K príjemnej karnevalovej nálade nechýbala dobrá hudba s pestrým programom. Žiaci sa potešili detskou tombolou aj cenou útechy, občerstvili  koláčikom, ktorý upiekla naša obetavá mamička i čajíkom, ktorý pripravili pani kuchárky. Všetci prežili jedno čarovné dopoludnie plné radosti, obohatené o krásne zážitky.

Mgr. Vlasta Fedičová

ZOBRAZ
SKRY