Close

2. novembra 2019

Deň zdravej výživy

Ako už tradične, aj toho roku, si žiaci našej školy spolu s pedagógmi pripomenuli Deň zdravej výživy.

Mladé „kuchárky“ a „kuchári“ pripravili v školskej kuchynke rôzne zdravé nátierky, šaláty, zeleninové čipsy, smootie a pustili sa aj do pečenia banánového chleba či jablkovo-slivkového koláča.                                   Medzitým ostatní žiaci vytvorili krásne jesenné dekorácie, ktoré zdobia vestibul školy. Pán učiteľ Adamek  im porozprával o zdravom stravovaní a zdravom životnom štýle.

Na našom dni zdravej výživy každoročne vítame aj predškolákov z materských škôl v našom meste. Inač tomu nebiolo ani tohto roku. Nachystali sme pre nich zaujímavé tvorivé dielne a zamaškrtili si aj na zdravom jedle.

Bodkou za peknou akciou bola ochutnávka pripravených jedál, ktorú doplnili chutnými jedlami aj naše pani kuchárky.  

                                                                                                  Mgr. Darina Šutová

ZOBRAZ
SKRY