Close

23. mája 2019

Návšteva Múzea moderného umenia Andyho Warhola

    Dňa 13.5.2019 žiaci šiesteho a siedmeho ročníka spolu s učiteľkami výtvarnej výchovy  p. uč. Mgr. M. Brečkovou a Mgr. I. Kočanovou navštívili Múzeum moderného umenia Andyho Warhola v Medzilaborciach. Samotná prehliadka múzea, ktorá poskytla žiakom množstvo zaujímavých informácii nielen o tvorbe, ale aj o živote umelca, nebola jediným bodom programu. Žiaci si sami mohli vyskúšať tvorivú atmosféru v ateliéri, kde sa kreatívne prezentovali v dvoch výtvarných technikách. Jedna skupina si vyskúšala koláž na motívy diel Andyho Warhola a druhá sa zasa vyhrala maľbou portrétov. Zážitková hodina výtvarnej výchovy tak vyprodukovala zaujímavé POP ART dielka našich žiakov, ktoré si budete môcť v najbližších dňoch pozrieť vo vestibule našej školy.

                                                Mgr. Ivana Kočanová

,

ZOBRAZ
SKRY