Close

31. marca 2019

Športové úspechy

Naša základná škola Kudlovská sa po postupe z 1.miesta z okresného kola zúčastnila majstrovstiev kraja v Starej Ľubovni v basketbale.Aj napriek vysokej úrovni, ktorú krajské majstrovstvá mali, naše dievčatá získali 5.až 6.miesto po 1 víťazstve v 1.skupine nad Vranovom.V skupine sme ďalej prehrali nad silnými mužstvami z Bardejova a Popradu. Krajským majstrom sa napokon stal Poprad. Naše dievčatá ako nováčik na kraji si vyskúšali aké je to hrať proti silným mužstvám. Náš tím tvorili tieto žiačky: Zuzka Starjetová, Andrea Spišáková, Emma Borščová, Paula Michalková, Barbora Strižencová, Katka Jakubová, Hanka Zelinková. Za ich bojovnosť im patrí veľké poďakovanie.

V piatok 29.3.2019 boli naše žiačky opäť veľmi úspešné a na okresnom kole vo volejbale žiačok základných škôl obsadili krásne druhé miesto. Veľké poďakovanie patrí Zuzke Starjatovej, Emme Borščovej, Klaudii Kopčovej, Ele Behunovej, Katke Jakubovej, Zdenke Kuľhovej a Andeii Spišákovej. Nemalú zásluhu na tom majú pán učiteľ Ján Adamek a obetavý rodič našej žiačky pán Boršč. Ďakujeme.

ZOBRAZ
SKRY