Close

14. marca 2019

Športové úspechy

Naše dievčatá: Nelka Dadejová, Ela Behunová, Julia Grecová a Katka Jakubová po postupe zo skupiny z prvého miesta získali 1.miesto v okresnom kole žiačok Základných škôl v stolnom tenise v Humennom. Zároveň postúpili na majstrovstva kraja kde reprezentovali našu školu a obsadili krásne 2.miesto.

Naši chlapci po postupe zo skupiny z prvého miesta v Kamenici nad Cirochou získali krásne 3. miesto v okresnom kole žiakov základných škôl v basketbale chlapcov, ktoré sa konalo v piatok 1.3.2019 v športovej hale v Humennom.

Naši chlapci po postupe zo skupiny z prvého miesta v Koškovciach získali krásne 2. miesto v okresnom kole žiakov základných škôl v bedmintone.

Po postupe z ťažkej skupiny v Koškovciach z 2.miesta naše dievčatá hrali v športovej hale v Humennom 12.3.2019 okresné kolo a získali 1.miesto a postup na krajské kolo V Starej Ľubovni kde im držíme prsty aby Humenský okres reprezentovali čo najlepšie.

Všetkým dievčatám a chlapcom gratulujeme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy.

ZOBRAZ
SKRY