Close

10. februára 2019

Autogramiáda a beseda so Stefi

Tesne pred polročnými prázdninami, dňa 30. januára 2019, zavítala k našim žiakom na 2. stupni začínajúca hviezda Stefi, ktorá je dôležitou súčasťou skupiny Mafia Corner. Svojím úsmevom, dobrou náladou, ale aj spomienkami na školské časy očarila mnohých žiakov. Nevšedná hodina so Stefi prebiehala natáčaním vlogu, rozprávaním o jej životných skúškach i kariére. Žiaci kládli mnoho zaujímavých otázok, na ktoré im bolo s radosťou odpovedané. Stefi si pre nich pripravila kartičky s fotkou a svojím podpisom. Autogramiáda plná veselých tvárí sa uskutočnila ako sa patrí.  Slečne Stefi ďakujeme za jej čas strávený medzi nami a pevne veríme, že ešte niekedy v budúcnosti budeme mať možnosť stretnúť sa s ňou na pôde našej školy.  Pozrite si niekoľko fotografií v našej galérii.

ZOBRAZ
SKRY