Close

20. januára 2019

Zaujímavá hodina občianskej náuky

    Hodina občianskej náuky v stredu 9.1.2019 bola trochu iná ako tie ostatné. Mali sme besedu s pani Ing. Milenou Rajňákovou Tekeľovou, CFC. Prišla nám porozprávať o svojej práci, ktorou sa momentálne živí. Vysvetlila nám, že hlavné na ceste k podnikaniu je cieľ. Porozprávala nám o tom svojom, o jej začiatkoch,   o tom, čo pre to, čím je teraz musela urobiť a o tom, čo musíme spraviť pre to my.  Povedala, že najprv treba začať nie na úradoch, ale vo svojej vlastnej hlave. Tam sa to má zrodiť.  Jej výklad nás zaujal a určite v budúcnosti porozmýšľame nad jej radami.                                                                                                                  Táto hodina nám otvorila nové cesty, kam by sme sa mohli vybrať. Ďakujeme jej a aj našej pani učiteľke, že nám to umožnili.

                                                                                                                     Miška, Anička a Patrik   9.a

ZOBRAZ
SKRY