Close

26. decembra 2018

Nikdy nie je neskoro stať sa čitateľom

V rámci projektu Vitajte v 13. komnate poznania  realizovaného pod záštitou Fondu na podporu umenia sme my, deviataci,  absolvovali na Mikuláša besedu s majiteľkou kníhkupectva Na korze Alexandrou Harvanovou.  Saška je zároveň milovníčkou a propagátorkou kníh. Porozprávala nám o tom, že nikdy nie je neskoro stať sa čitateľom. No hlavnou témou besedy boli, samozrejme, knihy a hlavne nová kategória  tzv. YOUNG ADULT literatúra, ktorá je určená pre mládež od 13 do 18 rokov. Získali sme poznatky o nových knihách určených pre našu vekovú kategóriu a v skupinách sme pracovali na dokončení príbehu Strom, ktorý dáva. Nám sa táto hodina literatúry veľmi páčila a radi Alexandru privítame v našej knižnici opäť.  Pozrite si fotogalériu.                    

                                                                                                            Diana Bilá 9.b

ZOBRAZ
SKRY