Close

26. decembra 2018

UČÍME SA S DELKOU

Hm… Pes v škole? Pre niekoho možno niečo nepredstaviteľné, pre našich prváčikov však úžasná príležitosť zažiť niečo nové.

Pes je pre väčšinu ľudí symbolom priateľstva, vernosti a lásky. Terapeutický pes zaradený do vyučovacieho procesu je okrem zážitkového učenia navyše aj silným motivačným prvkom. So zlatým retrieverom  Delou sa najmladší žiaci budú učiť nielen čítať, písať či počítať, ale aj to, ako sa správať k svojim či cudzím psíkom, alebo ako byť ohľaduplný k iným.

Prvá, zoznamovacia hodina, bola veľmi príjemná, poučná i hravá. Delka si deti rýchlo získala a počiatočný rešpekt sa rýchlo rozplynul i u tých menej smelých. Všetci sa tešíme na ďalšiu spoločnú hodinu.  Psíka Delku a deti si pozrite vo fotogalérii.

Monika Dančová, DiS

ZOBRAZ
SKRY