Close

24. novembra 2018

DJZ PREŠOV- Nikola Šuhaj

Dňa 16.11.2018 sa žiaci 2. stupňa zúčastnili divadelného predstavenia v Divadle Jonáša Záborského v Prešove. V rámci zážitkového vyučovania mohli vidieť úžasné scénické stvárnenie pôvodného slovenského muzikálu Nikola Šuhaj, ktoré sa im veľmi páčilo.

Na konci sveta, v dedinke učupenej v lone štítov, narodil sa zbojník, ktorý bohatým bral a chudobným dával, až kým ho zrada nepripravila o lásku aj o život. V réžii Michala Náhlíka sme tak mohli sledovať scény plné napätia, prekvapivých zvratov, obohatené o výborné folklórne choreografie a spevácke výkony hercov.

Tento muzikál nám umožnil prežiť ozajstný umelecký zážitok, a preto chceme poďakovať ŽSR za ústretovosť, ktorú nám preukázali pri realizácii prepravy osobným vlakom do Prešova a späť. Foto v galérii.

Mgr. Ivana Kočanová

ZOBRAZ
SKRY