Close

23. mája 2018

Beseda s majstrom sveta v kulturistike.

Prečo je dôležité sa hýbať a zdravo sa stravovať  bola hlavná téma besedy s pánom Tomášom Tóthom na ZŠ Kudlovskej  vrámci projektu  Beseda so známym Humenčanom, alebo o netradičných povolaniach. Majster sveta v kulturistike z roku 2010 je prívlastok, ktorý charakterizuje dnes už majiteľa fitnes centra a kondičného trénera. Kulturistika je jeho koníčkom, jeho životným štýlom. Pán Tomáš Tóth nám porozprával ako a čo ho viedlo k takému povolaniu, ktoré radíme tiež medzi netradičné, ale hlavne veľmi zaujímavé. Jeho cesta k vysnívanému cieľu a aj cesta k jeho úspechom bola ťažká, plná odriekania, potu ale na konci to boli už slzy šťastia a víťazstva.

Druhá časť besedy sa niesla v duchu zdravého stravovania a pohybu. Čo by mali naši tínedžeri jesť, čomu sa naopak vyhýbať, čo im pomôže spáliť kalórie navyše a ako vyformovať postavu. Otázky našich žiakov boli zaujímavé a  niekedy aj vtipné, na ktoré im náš hosť s radosťou odpovedal.

Myslím si, že to bol jeden z ďalších veľmi zaujímavých druhov zážitkového učenia na našej škole, prostredníctvom ktorého chceme našich žiakov  vychovávať aj naďalej a robiť vyučovanie zaujímavejším a pútavejším. Už dnes sa tešíme na ďalšieho veľmi zaujímavého hosťa ktorý nás pocti svojou návštevou už na budúci rok v septembri.

Mgr. Adriana Janošová

 

ZOBRAZ
SKRY