Close

13. apríla 2021

Mesiac kníh potešil novučičkou knihou

V mesiaci marec sa žiaci 5. ročníka zúčastnili online knižného kvízu, ktorý viedla pracovníčka Vihorlatskej knižnice v Humennom, Zuzana Švecová. Kvíz s názvom Ako išla kniha do sveta zábavnou formou „potrápil“ hlavičky našich piatakov. Overil si ich fantáziu, nápaditosť, vedomosti, postreh aj dôvtipnosť. A veru súťaživosť našich žiakov nezaháľala. No víťaz mohol byť iba jeden a ním sa stala Emka Fabianová, ktorá si osobne bola v knižnici prevziať novučičkú knihu Martinka Somarinka. Tento titul si vybrala ona sama, a tak o to viac bola jej radosť znásobená. Emke srdečne blahoželáme a Zuzke Švecovej veľmi pekne ďakujeme za  vedenie tejto aktivity, ktorá nám pripomenula, že knihy a čítanie je skrátka super!

                                                             Mgr. Ivana Kočanová

ZOBRAZ
SKRY