Close

6. februára 2021

Karneval – je sviatok všetkých deti

Hurá je to tu, radujú sa všetci,

prišiel opäť k nám detský KARNEVAL.

Rýchlo masky von, nabok všetky veci,

dnes tu nie je nik, kto by v kúte stál.

A veru nikto v kúte nestal ani v ŠKD v 2.triede.

Prišiel tu pirát, aj veľký drak,

princezná, vlk aj víla a mnoho ďalších masiek.

     Karnevalová sezóna sa začína obyčajne na prelome februára a marca. Obľúbenou frázou všetkých svetových karnevalov je veta: “Počas karnevalu sa môže čokoľvek!”  Deň v ŠKD v 2. triede bol dnes neobyčajný. Žiaci sa premenili na masky. Bola to  veľká zábava. ´Bolo veselo, bolo fajn. Vysmiati, hoc unavení, ale nič to. Od pondelka sa triedy zaplnia a spolužiaci sa znovu stretnú a budú rozprávať ako prežili čas v ŠKD počas lockdownu.

     O rok sa opäť tešíme znova, že sa aspoň na chvíľu prenesieme do sveta rozprávok, tanca a zábavy!

Mgr. Petra  Sokáčová

ZOBRAZ
SKRY